Misja gospodarcza przedsiębiorców hiszpańskich w Małopolsce

Po wielu miesiącach spotkań on-line znowu będziemy mogli zobaczyć się bezpośrednio z zagranicznymi przedsiębiorcami zainteresowanymi współpracą handlową z naszymi firmami.

25 października 2021 w Krakowie i 26 października w Nowym Sączu gościć będzie grupa 15 przedsiębiorców z Hiszpanii, reprezentujących następujące branże:

- producentów żywności: oliwa, oliwki, produkty piekarnicze (przekąski), wysokiej jakości wino, wędliny wieprzowe,

- wyposażenie dla produkcji rolno spożywczej: maszyny rolnicze, wyposażenie ciągników, budowa szklarni, instalacji produkcji rolnej, programy komputerowe do zarządzania produkcją rolną,

- nowoczesne technologie: zarządzanie przedsiębiorstwami, optymalizacja procesów, oprogramowanie dla branży rolno-spożywczej, ICT, ochrona środowiska, OZE, start-up’y w sektorze IT,

- bezpośredni importerzy: branża wędliniarska (zakup półproduktów), wyposażenie wnętrz, galanteria drzewna, dekoracje wnętrz.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeń i odesłanie do dnia 15 października 2021 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pod tym samym adresem można uzyskać dodatkowe informacje dotyczące misji gospodarczej z Hiszpanii (program, informacje o wybranych firmach itp.)

Misja realizowana w ramach projektu „Power up your Busienss in Małopolska 3”.

Otwarcie naboru: 27 wrzesień 2021r.

Zakończenie naboru: do wyczerpania miejsc (nie dłużej niż do 20 października 2021r.)

Przedsiębiorcy biorący udział w spotkaniu zobowiązani są do złożenia deklaracji otrzymania pomocy de minimis zgodnie z o Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 19 marca 2015 r. w sprawie udzielania pomocy de minimis w ramach regionalnych programów operacyjnych na lata 2014-2020 (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 900)

 

do pobrania: